Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Завтра громадяни України визначать майбутнє країни і зроблять свій вибір – за МИР!

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська разом з кандидатами по мажоритарних округах Донецької області Юрієм Солодом, Артемом Марчевським, Олегом Погодіним і Анастасією Петренко помолилися за мир в церкві і в державі у Свято-Успенській Святогірській Лаврі на Донеччині.

«Сьогодні тут, у Святогірську, в духовному центрі Донбасу, пройшла служба за мир в церкві і державі. Наша велика Команда Миру, разом з владикою Арсенієм і всіма парафіянами храму, просили у Господа, щоб на нашу землю якомога швидше повернувся мир. Об'єднавши зусилля, ми зробимо все, щоб діти нашої країни жили під мирним небом, у людей з'явилася впевненість у завтрашньому дні, а Україна повернулася на шлях миру і розвитку», – зазначила Наталія Королевська.

Як підкреслила народний депутат, сьогодні дуже важливо припинити війну на сході країни, налагодити відносини з сусідніми державами, відновити економіку і соціальну сферу.

«Разом з соратниками ми молилися за мир, за тишу на фронтах, за майбутнє, яке неможливо побудувати, якщо збройний конфлікт триватиме. Наказ наших людей є однозначним для тих, кому вони довіряють долю країни, перше і головне завдання – добитися мирного врегулювання збройного конфлікту. Ми – одностайні в цьому прагненні!» – сказав Юрій Солод.

Опубліковано: 20 липня 2019
×
Приєднатися