Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Завдяки нашим з «Жінками за Мир» зусиллям замість «пакету малюка» буде виплачуватися грошова допомога

Уряд прийняв рішення замінити «бебі-бокси» на матеріальну допомогу породіллям у розмірі 5000 гривень - цього, на протязі двох років, від Кабміну вимагали учасниці Національної платформи «Жінки за Мир» і Ради матерів України. Жінки України вимагатимуть щорічної індексації та збільшення розміру цієї допомоги. Про це заявила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Протягом двох років жінки, мами з усіх областей України направляли звернення і виходили на мирні акції протесту під стіни Кабінету міністрів з вимогою замінити непотрібні «пакети малюка» на еквівалентну грошову допомогу. Будь-яка мама скаже, що кожна дитина індивідуальна, і набагато практичніше купувати одяг і засоби гігієни для кожного малюка, а те, що давала держава – переважно не використовувалося. Тому ми наполягали на тому, що набагато краще буде віддавати породіллям допомогу у грошовому еквіваленті», - заявила Наталія Королевська.

За її словами, жінки вітають сьогоднішнє рішення уряду замінити «бебі-бокси» одноразовою виплатою у розмірі 5000 гривень.

«Це чи не єдине грамотне рішення чинного уряду. Але, з урахуванням кризи, падіння гривні і зростання цін, жінки будуть вимагати і домагатися щорічного перегляду та індексації розміру цього виду соціальної допомоги. Ми зробимо все, щоб змусити владу захистити сім'ї з дітьми і забезпечити комплексну підтримку дитинства і материнства в Україні!» - зазначила Наталія Королевська.

Опубліковано: 29 липня 2020
×
Приєднатися