Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Влада закриває очі на те, що 200 тисяч дітей навчаються і проживають у зоні активних бойових дій

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідування разом з кандидатом у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 59 округу Володимиром Морозом опорної школи у прифронтовій Красногорівці на Донеччині.

«Опорна школа у Красногорівці дуже постраждала під час обстрілів у травні 2017 року. На щастя, там не було дітей. Але сама будівля перетворилося майже на руїни. Завдяки зусиллям місцевих депутатів, представників обласної адміністрації та депутатів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ знайшли ресурси і відновили навчальний заклад. І сьогодні ця школа є символом миру і нагадуванням про те, які наслідки має війна», - заявила опозиційний політик.

За інформацією Наталії Королевської, зараз ремонтні роботи завершуються, і вже 1 вересня школа відновить навчальний процес.

«Жахливі наслідки війни дуже наочно видно тут, на Донбасі, всього за кількасот метрів від лінії фронту. І найстрашніше, що упродовж п'яти років від бойових дій щодня страждають діти. З початку бойових дій у 2014 році понад 750 навчальних закладів по обидва боки лінії розмежування були пошкоджені або зруйновані. Понад 200 тис. дітей змушені навчатися фактично у зоні бойових дій, у постійній небезпеці. Влада п'ять років нічого не робить і не бачить цієї проблеми. І сьогодні наше завдання — захистити дітей і мирних громадян у зоні конфлікту, відновити інфраструктуру регіону, перш за все – навчальні та медичні заклади, і найголовніше - зупинити війну. І у нас є такий шанс - 21 липня прийти на вибори і проголосувати за мир!» — наголосила Наталія Королевська.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися