Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська у Маріуполі: ОП-ЗЖ – єдина сила, здатна захистити людей від невігластва і місцевої, і центральної влади

21 вересня народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська разом з лідером міської організації партії у Маріуполі Володимиром Клименком відкрили центральний міський офіс і міську приймальню партії.

«Наша політична сила - безумовний лідер підтримки людей не лише у Маріуполі, а й у більшості міст Південного Сходу. Люди нас підтримують, тому що знають - тільки команда професіоналів зможе повернути мир, вивести Україну з кризи і врятувати країну від невігластва і місцевої, і київської влади. І перед командою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Маріуполі і її лідером Володимиром Клименком сьогодні стоїть відповідальне завдання – після перемоги на місцевих виборах відновити повноцінну роботу підприємств, підтримати малий і середній бізнес, захистити ветеранів, пенсіонерів, сім'ї з дітьми, дати людям роботу і достаток», - зазначила народний депутат.

Як підкреслила Наталія Королевська, партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ не залишають без уваги жодне звернення і побажання людей, роблять все можливе, щоб вирішувати і проблеми всього міста, і допомагати кожній людині, яка цього потребує.

«Наша команда у Маріуполі, як і в кожному іншому населеному пункті Донбасу і України - команда професійних і досвідчених людей, які знають як і зроблять громади успішними, зможуть забезпечити достаток кожному жителю громади. Перемігши на виборах 25 жовтня, ми зможемо, починаючи з місцевого рівня, почати відновлення наших міст і всієї нашої країни. Повернемо мир, захистимо людей і зробимо Україну успішною і квітучою!» - резюмувала Наталія Королевська.

 

Опубліковано: 21 вересня 2020
×
Приєднатися