Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: У день міста мешканці Слов'янська хочуть одного – щоб в Україну повернувся мир

Слов'янськ, як і багато міст нашої Батьківщини, на початку осені відзначає відразу дві знаменні дати - день народження міста і день його звільнення від фашистських загарбників. 

«За доброю традицією разом з ветеранами праці, почесними жителями міста, дітьми війни, поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям у центральному міському парку. Я дуже вірю, що страшну сторінку війни й агресії в історії нашої країни буде перегорнуто, і вже незабаром, також всі разом, ми будемо відзначати День визволення Донбасу, День повернення миру до України! Коли Слов'янськ, і Луганськ, і Донецьк, весь Донбас і вся Україна будуть разом», – зазначила Наталія Королевська.

Наталія Королевська наголосила, що сьогодні ветерани, як і всі мирні жителі Донбасу, потребують особливого захисту і підтримки держави. Підвищення соціальних стандартів, припинення бойових дій і досягнення миру – ось головні завдання сьогоднішнього порядку денного.

«Ми з величезною вдячністю згадуємо захисників і визволителів рідної Слов'янська.  Доля кожного з них сповнена найбільшого мужності. Всі, кого об'єднало це випробування, стали справжніми героями і пам'ять про їх подвиг ми зобов'язані передавати з покоління в покоління. Наш священний обов'язок в ім'я полеглих і живих, зробити все можливе, щоб повернути в Україну мир і домогтися того, щоб нашою країною пишалися в усьому світі.  І я впевнена, що разом у нас це вийде!»  – резюмувала Наталія Королевська.

 

 

Опубліковано: 11 вересня 2021
×
Приєднатися