Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: У країни з'явився шанс на мирне врегулювання конфлікту!

Про це 2 жовтня у парламенті заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Шостий рік поспіль Україна перебуває у стані війни, а попередня влада цілеспрямовано розпалювала конфлікт, щоб воювати до останнього українця. Кожна українська сім'я так чи інакше постраждала від цієї війни. У цей же час процвітала корупція, а бізнес на крові, організований режимом Порошенка, приносив чималі дивіденди. Тому ми наполягаємо: час філософствування на тему війни і миру минув. Сьогодні політики повинні об'єднати зусилля, відкинути всі розбіжності, свої політичні амбіції та рейтинги заради досягнення миру і захисту громадян України», - зазначила народний депутат.

За її словами, важливо не піднімати градус агресії всередині країни, активізувати роботу «нормандського формату» і зробити конкретні кроки по реалізації Мінських угод.

«Ми вітаємо підписання «формули Штайнмайера», яке відбулося 1 жовтня під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську. І сьогодні, як ніколи, важливо об'єднати зусилля українського парламенту, щоб перейти до професійного обговорення тих законопроектів, які потрібно розглянути і прийняти для реалізації цих домовленостей. Ми звернулися до всіх політичних сил і всіх колег-депутатів із закликом перейти до професійного, мирного порядку денного. У країни з'явився шанс мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, і наше завдання - максимально його використати», – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 2 жовтня 2019
×
Приєднатися