Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Вимагаємо негайно відновити постачання води в населені пункти Донбасу

З 26 березня ряд населених пунктів Донецької області залишився без води через закриття компанією «Вода Донбасу» однією з фільтрувальних станцій - в умовах епідемії, що починається, таке рішення рівносильне злочину перед народом. Про це повідомила ініціатор створення Координаційної штабу по боротьбі з коронавірусом в Донецькій області, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Компанія «Вода Донбасу» зупинила роботу однієї з фільтрувальних станцій, через що цілий ряд міст Донецької області, як на підконтрольній, так і на непідконтрольній територіях України, залишилися без водопостачання. В умовах епідемії, що починається в нашій країні, коли люди відправлені на карантин, а особиста гігієна виходить на перший план в боротьбі з коронавірусом, тому що іншого захисту для людей держава поки запропонувати не може, припинення постачання води рівносильно злочину проти людей», - заявила Наталія Королевська.

За її словами, уряд України і компанія «Вода Донбасу» повинні зробити все, щоб вже сьогодні відновити і забезпечити безперебійну подачу води кожній українській родині.

«За нашою інформацією, рішення зупинити Донецьку фільтрувальну станцію пов'язано з відсутністю гарантій безпеки доставки співробітників на місце роботи. Ми вимагаємо, щоб уряд, разом з керівництвом компанії «Вода Донбасу», негайно знайшли механізм вирішення цього питання, безпека персоналу була гарантована, а водопостачання - відновлено. Сьогоднішня ситуація в країні не прощає помилок і, як ніколи, ми всі повинні об'єднати зусилля і зробити все, щоб разом протистояти загрозі і разом захистити людей», - зазначила Наталія Королевська.

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися