Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Тотальними перевірками і верифікаціями влада перетворює боротьбу з бідністю на боротьбу з бідними!

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні парламент підтримав у першому читанні абсолютно антисоціальний та антиконституційний законопроект №1231, який передбачає повірки одержувачів державних і страхових виплат. Під цю тотальну верифікацію потраплять 12 мільйонів найменш захищених громадян нашої країни, які отримують пенсії, стипендії, субсидії та інші соціальні виплати, а відбирати у людей заслужені виплати можна буде рішенням якогось чиновника на місцях. Подібну верифікацію планував організувати ще Кабінет міністрів Гройсмана, але тоді Конституційний суд заблокував цей процес, вказавши на порушення Конституції», – зазначила опозиційний політик.

За її словами, такий соціальний експеримент може мати катастрофічні наслідки – він не тільки позбавить найменш захищених громадян будь-якої державної допомоги, але й може породити масові факти побутової корупції.

«Ми підготували альтернативний законопроект №1231-1, який передбачає проведення превентивної та поточної верифікації державних виплат, за винятком пенсій і стипендій, тільки за наявності добровільного письмової згоди на її проведення. Паралельно з цим потрібно забезпечити людям гідний рівень життя – підняти прожитковий мінімум, переглянути зарплати і пенсії і знизити тарифи!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 20 вересня 2019
×
Приєднатися