Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Так звана медреформа Супрун - це цілеспрямоване знищення системи охорони здоров'я в країні!

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Так звана медична реформа Супрун - це цілеспрямоване знищення всієї системи охорони здоров'я в країні. Результати цих антиконституційних дій - просто шокуючі. Понад 70 000 медиків залишили країну, майже на чверть зменшилася кількість медустанов, смертність більш ніж вдвічі перевищує народжуваність, Україна стала лідером за розповсюдженням кору, СНІДу, ВІЛ та гепатитів. Повністю провалена програма вакцинації дітей, зірвані всі терміни держзакупівлі ліків. Цю «реформу», від якої постраждали мільйони наших громадян, не підтримують ні пацієнти, ні медичні працівники! »- зазначила опозиційний політик.

Зі слів Наталії Королевської, українська система охорони здоров'я дійсно потребує реформування. Але потрібен механізм надання якісної і доступної медичної допомоги, а не реформа, спрямована на скорочення кількості громадян.

«Ми зареєстрували у парламенті законопроект № 1114 з вимогою скасувати Закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування », який грубо порушує статтю 49 Конституції України, яка гарантує КОЖНОМУ українцю право на безкоштовну медичну допомогу. Також ми будемо домагатися скасування всіх провальних реформ режиму Порошенко, які виконують одне спільне завдання - зробити з України країну неосвічених, жебраків людей, які не доживають до пенсії. Об'єднавши зусилля, ми виправимо помилки минулої влади і захистимо людей!» – підкреслила Наталія Королевська.

Опубліковано: 6 вересня 2019
×
Приєднатися