Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Зростання захворюваності на коронавірус в країні – наслідок невігластва і непрофесіоналізму влади

Про це у п’ятницю, 24 липня, під час робочої поїздки до Слов'янська Донецької області заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«З 66 мільярдів гривень Стабілізаційного фонду, які ми виділили уряду для боротьби з коронавірусом, на боротьбу з епідемією було витрачено лише близько 16 мільярдів. Вони витрачають мільярди з «коронавірусного фонду» на що завгодно – на будівництво доріг, на різні корупційні схеми, але тільки не на підтримку наших медиків і захист людей. І що ми бачимо сьогодні? Статистика захворюваності в країні зростає вже кілька днів поспіль. У Слов'янську, де ми зараз перебуваємо, – спалах коронавірусу, захворіло керівництво міста, кожного дня виявляють нові випадки серед місцевих жителів. Але при цьому в місті регулярні перебої з водопостачанням, і у людей навіть немає можливості дотримуватися правил особистої гігієни», – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська наголосила, що депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ неодноразово зверталися до уряду з вимогою виділити кошти для ремонту системи водопостачання та забезпечити безперебійну подачу води до міст Донецької області, але влада цю проблему так і не вирішила.

«Бездіяльність і самоусунення від вирішення проблем – відмінна риса уряду Шмигаля і всієї Зе-команди при владі. Тому ми вимагаємо разом з місцевими виборами провести парламентські вибори, щоб люди змогли обрати дійсно ту владу, яка буде здатна їх захистити, а країну – врятувати від наслідків кризи!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 24 липня 2020
×
Приєднатися