Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Рішення Кабміну скасувати обмеження вартості тарифів зробить опалювальний сезон сезоном виживання

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи рішення уряду про зняття обмеження на зростання тарифів на опалення і гарячу воду.

«Уряд Гончарука скасував граничну планку вартості житлово-комунальних послуг. Це означає, що вони неминуче виростуть для кожної української сім'ї. З огляду на те, що в прийнятому бюджеті на 2020 рік не передбачено адекватного зростання зарплат і пенсій, то цьогорічний опалювальний сезон стане сезоном виживання для людей. Тарифи і так захмарні, а їх підвищення відбере в людей останні гроші і спровокує поглиблення кризи неплатежів. Ми вимагаємо негайно скасувати це ганебне рішення Кабінету Міністрів і прийняти зареєстровані нами законопроєкти про істотне зниження ціни на газ, списання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та встановлення мораторію на зростання комунальних тарифів», – підкреслила народний депутат.

За її словами, прем'єр Гончарук обіцяв, що на чолі всіх рішень Кабміну буде стояти людина. Але ми бачимо, що новий уряд працює виключно в інтересах МВФ і фінансово-промислових корпорацій, а про захист людей мова не йде.

«Ми вимагаємо знизити тарифи, ціну на газ і вартість ЖК-послуг, а також прийняти зміни до бюджету на 2020 рік, що передбачають збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати, пенсії і всіх соціальних виплат. На минулих виборах люди голосували за припинення політики режиму Порошенка, а не за її посилення і продовження. Люди хочуть миру і якісного поліпшення рівня життя, а нова влада своїми рішеннями робить все, щоб вижити людей з своєї країни і зробити їхнє життя нестерпним. Ми повинні об'єднати всі зусилля, щоб захистити людей, повернути їм віру в завтрашній день і в Україну – всі необхідні для цього законопроєкти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вже зареєстровані в парламенті», – зазначила Наталія Королевська.

Опубліковано: 18 листопада 2019
×
Приєднатися