Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Закликаємо всі парламентські фракції об'єднати зусилля і прийняти Трудовий кодекс, підготовлений профспілками

Про це в рамках виїзного засідання парламентського Комітету з питань соціальної політики у Харкові заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

У парламенті депутати ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ за дорученням профспілок зареєстрували новий проект Трудового кодексу України - законопроект №2410, основна мета якого - максимально захистити права трудящих в Україні.

«Необхідно об'єднати зусилля всіх парламентських фракцій, щоб прийняти "профспілковий" проект закону, оскільки саме люди, які працюють, краще за інших знають, як грамотно захистити трудові відносини в Україні. За дорученням профспілок ми зареєстрували у парламенті проект нового Трудового кодексу України, який спрямований на посилення захисту прав тих, хто працює в нашій країні, і створення умов для припинення постійно зростаючої  трудової міграції з України. "Профспілковий" Трудовий кодекс підготовлено людьми, які зсередини знають всі слабкі місця у сфері трудових відносин, що сприятиме не тільки їх усуненню та встановленню більш якісного захисту прав працівників, а й забезпечить правильний баланс законодавчого регулювання на ринку праці», – зазначила Наталія Королевська.

Зі слів народного депутата, сьогодні дуже важливо зробити все, щоб парламент прийняв саме «профспілкову» редакцію трудового кодексу.

«Ми як група авторів нового проекту Трудового кодексу закликаємо представників усіх парламентських фракцій приєднатися до авторства документа. Ми готові відкликати законопроект №2410, щоб включити до переліку авторів представників всіх партій і груп. Ми також закликаємо всіх народних депутатів об'єднати наші зусилля, щоб прийняти Трудовий кодекс, підготовлений профспілками. Давайте об'єднаємося в цьому питанні і гарантуємо якісні зміни в законодавстві, що регулює трудові відносини в Україні», - заявила Наталія Королевська.

Опубліковано: 8 листопада 2019
×
Приєднатися