Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Скасувавши вибори в Донецькій і Луганській областях Зе-влада позбавила 500 тисяч людей права голосу і перейшла до політичного свавілля

Центральна виборча комісія, на вимогу військово-цивільних адміністрацій, проголосувала за постанову, згідно з якою, місцеві вибори не будуть проводиться в 18 ОТГ Донецької і Луганської областей, в яких проживають понад 500 тисяч українців. Це підтверджує намір Зе-влади запустити процес скасування місцевих виборів по всій Україні і встановити політику свавілля. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Ручна ЦВК Зе-влади, на вимогу військово-цивільних адміністрацій, постановила не проводити місцеві вибори в 10 ОТГ Донецької та 8 ОТГ Луганської областей. Цим рішенням, грубо порушивши конституційні права громадян України, влада позбавила права голосу понад 500 тисяч виборців, які раніше абсолютно спокійно проголосували і на президентських і на парламентських виборах», - зазначила Наталія Королевська.

За її словами, Зе-команда дуже боїться втратити владу в Україні, тому що знає, що люди за них не проголосують. Тому скасування виборів на Донбасі - це не тільки обмеження права на волевиявлення людей і початок реалізації плану скасування місцевих виборів в Україні, але й неприкрите впровадження політики свавілля і вседозволеності.

«Позбавивши людей можливості обрати собі місцеву владу - всі повноваження з управління ОТГ і розпорядженням їх бюджетами будуть передані військово-цивільним адміністраціям, які сконцентрують у своїх руках всю повноту влади. Якщо суспільство допустить реалізацію цього сценарію, незабаром права голосу можуть позбавити громадян нашої країни у всіх областях України. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає, щоб влада негайно припинила свої брудні спекуляції і технології та повернула людям можливість проголосувати за своїх представників в органах місцевого самоврядування в усіх підконтрольних Україні населених пунктах», - заявила Наталія Королевська.

Опубліковано: 9 серпня 2020
×
Приєднатися