Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Досвідчені управлінці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ здатні змінити життя в країні

Про це на зустрічі з активістами ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Харківщини розповіла народний депутат Наталія Королевська.

«Жителі Донбасу і південного сходу вже побачили різницю між обіцянками та реальними діями депутатів монобільшості. Наша політична сила запропонувала кілька десятків законопроектів, що стосуються майже всіх сфер життєзабезпечення громадян, зовнішньоекономічного курсу країни, економічної стратегії її розвитку і, перш за все, встановлення миру. На жаль, вони не цікаві парламентарям від більшості. У Верховній Раді депутатський корпус ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ консолідував досвідчених управлінців і державних діячів, здатних змінити ситуацію в країні, взяти на себе відповідальність за соціальний захист громадян і підтримати президента у питанні припинення воєнних дій на Донбасі», - підкреслила парламентар.

Наталія Королевська зазначила, що саме представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на місцях мають можливість дізнатися настрої людей, їхні проблеми та розчарування.

«Сьогодні до вас звертаються люди щодо найбільш резонансних справ, і наша політсила буде всіляко сприяти у вирішенні їхніх проблем у Ківшарівці, Куп'янську, Балаклеї, Харкові та інших населених пунктах. Адже ніхто краще нас не знає, що і як потрібно робити в країні, в окремому місті і селищі, де багато громадян, об'єднані спільним розчаруванням, чекають рішень, спрямованих на їхню підтримку», - резюмувала народний депутат.

Опубліковано: 8 листопада 2019
×
Приєднатися