Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Об'єднавшись від Авдіївки до найзахіднішої точки країни, ми обов'язково переможемо!

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідування прифронтових Авдіївки та Очеретиного у Донецькій області.

«Тут, у прифронтових містах і селах, за лічені метри від лінії фронту, особливо глибоко відчуваєш весь жах війни. За п'ять років постійних обстрілів закрито багато установ, є проблеми з транспортом і соціальними послугами, відсутні дороги, постійні перебої з водопостачанням і електрикою ... Не працює жодна місцева соціальна програма, а гуманітарну допомогу та реабілітацію мирних людей, які постраждали від війни, забезпечують волонтерські та громадські організації. На всі ці проблеми влада, що йде, просто заплющує очі», - зазначила Наталія Королевська.

Парламентар представила План-концепцію мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і закликала жителів Очеретиного та Авдіївки підтримати кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 45 виборчому округу Анастасію Петренко.

«Після перемоги на виборах наша Команда Миру виправить всі помилки режиму, що минає, і захистить кожну людину, яка постраждала від війни. Ми повернемо людям впевненість у завтрашньому дні, відновимо систему справедливого соціального захисту, знизимо тарифи, відновимо економічні відносини з РФ, забезпечимо людям можливість жити і працювати в своїй країні. Сьогодні нам, як ніколи, потрібна одна на всіх перемога - над злиднями, бідністю і неадекватністю режиму, що минає. Об'єднавшись від Авдіївки до найзахіднішої точки країни, ми обов'язково переможемо - повернемо МИР, повернемо нашу країну!»- резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися