Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Об'єднавши зусилля, ми повернемо мир в наші міста і разом відновимо їх після розрухи

Про це 21 вересня, під час робочої поїздки до Маріуполя Донецької області, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Символічно, що сьогодні, в Міжнародний день миру і свято Різдва Пресвятої Богородиці, разом з нашою великою командою, ми знаходимося в Маріуполі - місті, яке сильно постраждало від бойових дій в 2014 році, але змогло повернутися до мирного і спокійного життя. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ і наша міська команда, разом з її головою Володимиром Клименко, з моменту початку бойових дій була поруч з жителями Донбасу. Ми разом пережили обстріли, разом ми ховалися в бомбосховищах, разом евакуювали людей з гарячих точок, разом розвозили продукти і допомогу людям похилого віку та дітям, разом вистояли, разом продовжуємо боротися, разом повернемо світ в наші міста і разом відновимо їх після розрухи», - зазначила народний депутат.

Наталія Королевська разом з представниками міської партійної команди та її керівником Володимиром Клименко провели молебень за мир на Донбасі і в усій країні.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ - єдина сила, яка розуміє цінність миру, домагається припинення бойових дій і послідовно виступає за дипломатичний шлях врегулювання конфлікту. Ми зробимо все, щоб небо над нашим Донбасом і нашою країною було мирним, щоб люди відчували захист і підтримку, щоб діти і люди похилого віку були забезпеченими, а люди відчували свою важливість і рівність прав, незалежно від мови, регіону проживання, віросповідання та політичних уподобань. Разом, об'єднавши всі наші зусилля і можливості, ми зможемо повернути мир і повернути людям віру в завтрашній день і в свою країну!» - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 21 вересня 2020
×
Приєднатися