Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Потрібно передбачити надбавки і пільги людям, які працюють та проживають у прифронтовій зоні

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідування управління соціального захисту, Центру комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» та територіального центру  соціального обслуговування громадян Мар'їнського району Донецької області.

«Соціальні установи та соціальні працівники тут, у прифронтовій Мар'їнці, виконують дуже важливу функцію - підтримують та допомагають людям, які не тільки опинилися у складних життєвих обставинах, а й постраждали від збройних дій. І, незважаючи на п'ять років соціального геноциду та цілковитого саботажу наявних проблем представниками влади, що йде, співробітники соціальної сфери «червоної» зони Донбасу продовжують підтримувати літніх людей, виховувати діток з важкими захворюваннями, допомагати переселенцям, багатодітним сім'ям, людям з інвалідністю», - зазначила опозиційний політик . 

За її словами, сьогодні необхідно на законодавчому рівні закріпити надання дітям і мирним громадянам статус постраждалих від збройного конфлікту і наповнити його пакетом реальних соціальних гарантій і пільг. Також потрібно передбачити надбавки співробітникам соціальної сфери, які працюють у прифронтовій зоні за кілька кілометрів від лінії розмежування. 

«Соціальний захист має стати тим стовпом, який об'єднає і захистить людей, поверне їм віру в турботу держави. А для цього потрібно реанімувати соціальну сферу, вирішити проблеми з виплатою пенсій, індексацією соціальних допомог, скасувати принизливі перевірки переселенців. Також потрібно розробити і затвердити програму соціального захисту людей, які постраждали від війни, і передбачити у ній відшкодування втрат, спричинених бойовими діями. Але найголовніше - потрібно повернути мир, і єдина політична сила, яка має дієвий план мирного врегулювання - це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 10 липня 2019
×
Приєднатися