Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Потрібно побороти монополії і олігархат, а потім займатися питаннями малого і середнього бізнесу

Про це сьогодні в парламенті заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні парламент прийняв законопроекти 1053-1 і 1073, які фактично знищують сотні тисяч малих підприємців в нашій країні. Замість того, щоб підтримати підприємців, які самі створюють робочі місця, платять податки і вносять вагомий внесок в економіку країни, влада ставить їх на межу виживання введенням касових апаратів, космічними штрафами і механізмом кешбек. Підприємці вже виходили на податковий Майдан проти знищення спрощеної системи оподаткування, і сьогодні ми не маємо права повторювати ці помилки», – зазначила народний депутат.

За її словами, спочатку необхідно подолати монополії і олігархат, навести порядок в оподаткуванні великого бізнесу, модернізувати митну систему, і вже після цього займатися питаннями малого і середнього бізнесу.

«Якщо ми хочемо, щоб підприємці закрили свій бізнес і виїхали за кордон, ми рухаємося правильним шляхом. Але якщо ми хочемо, щоб малий бізнес в Україні працював і на користь людям, і на користь державі, потрібно прислухатися до пропозицій підприємців, змінити ці законопроекти, впровадити пілотні проекти і перевірити, як ця система буде працювати. Сьогодні неприпустимо, щоб український підприємець остаточно втратив віру в свою державу, – це крок до знищення нашої економіки. Давайте об'єднаємо наші зусилля і захистимо підприємців!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 20 вересня 2019
×
Приєднатися