Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Потрібно об'єднати зусилля світових лідерів, щоб відновити мир і захистити людей в Україні

У ці дні у Німеччині проходить 56-я Мюнхенська конференція із безпеки, яка зібрала глав держав і урядів, міністрів закордонних справ і оборони різних країн, а також глав і представників керівництва НАТО, ОБСЄ, Євросоюзу, Міжнародного валютного фонду і Світового банку. Участь у конференції взяла і народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні тут, у Мюнхені, традиційно лідери світових країн зібралися на щорічній конференції, щоб обговорити глобальні виклики безпеки, які стоять перед нашою планетою. На полях конференції пройшли дискусії про можливі наслідки протистояння наддержав, кібербезпеки, контроль над озброєннями, про майбутнє НАТО, ЄС і трансатлантичних відносин. Разом із іноземними колегами ми обговорювали нові глобальні виклики та ризики, з якими стикається світ, і збройний конфлікт на Сході України також став однією із тем, які обговорювалися на конференції», - зазначила Наталія Королевська.

Вона підкреслила, що у щорічній доповіді з безпеки, оприлюдненої напередодні конференції, Україна згадується серед десяти зон конфліктів, за якими пропонує уважно стежити в 2020 році Міжнародна кризова група (International Crisis Group). Це означає, що за минулий рік ситуація в нашій країні не має значних зрушень в кращу сторону.

«Щоб нарешті змінити вектор розвитку ситуації в нашій країні, необхідно забезпечити якісне співробітництво у нормандському форматі, розробити «дорожню карту» досягнення миру, імплементувати формулу Штайнмайера в українське законодавство і домогтися повного виконання Мінських угод усіма сторонами конфлікту. І я дуже сподіваюся на вплив і підтримку іноземних колег у цьому питанні. Ми об'єднуємо зусилля всіх іноземних колег, усіх жінок - політичних лідерів, щоб якомога швидше відновити мир і захистити мирних людей в Україні, які постраждали від війни!» - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 13 лютого 2020
×
Приєднатися