Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська на саміті у Нью-Йорку: Держава не може залишатися осторонь, коли страждають її діти

У дні засідання Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку проходить щорічний саміт Concordia, який зібрав понад 2000 учасників, що представляють понад 100 країн світу. Політичні лідери і представники громадськості обговорюють найбільш важливі питання міжнародного порядку денного, одне з яких - підтримка дітей в умовах кризи.

Україну на саміті представляє ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні тут, у Нью-Йорку, ми обговорюємо глобальні питання, які стоять у міжнародному порядку денному. Одне із таких питань - підтримка дітей в умовах кризи, що особливо актуально для нашої країни. За 5 років бойових дій в Україні 517 дітей загинули, близько тисячі отримали поранення. Більше 500 тисяч дітей досі гостро потребують гуманітарної допомоги і більше 200 тисяч - постійно проживають на війні, ризикуючи потрапити під обстріл або підірватися на міні», - зазначила народний депутат.

На полях саміту Наталія Королевська поділилася з колегами досвідом Національної платформи «Жінки за Мир», учасниці якої з початком бойових дій почали об'єднуватися і діяти, щоб врятувати якомога більше людських життів.

«У рамках гуманітарних місій «Жінки за мир» у зону бойових дій ми надали гуманітарну, психологічну, юридичну та правозахисну допомогу понад 25 тисячам дітей і 15 тисячам дорослих, а в перші дні війни ми евакуювали із зони бойових дій понад 10 тисяч дітей і людей з інвалідністю. І ми продовжуємо цю роботу - об'єднуємося, діємо і робимо все, що в наших силах, щоб якомога швидше повернути мир в Україну! Я вдячна колегам з усього світу - учасникам саміту Concordia - за підтримку наших ініціатив і спільні зусилля, спрямовані на захист людей і досягнення миру в Україні!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 23 вересня 2019
×
Приєднатися