Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: На Донеччині створено координаційний штаб – платформу дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19

У Донецькій області створено координаційний штаб – платформу дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19, головне завдання якого – мобілізація та координація зусиль для захисту людей і запобігання поширенню коронавірусу. До штабу увійшли представники обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, депутати різних рівнів, представники місцевої влади, керівники медичних закладів. Активну допомогу і сприяння роботі штабу надають підприємці, бізнесмени, волонтери, громадські та благодійні організації, серед яких і Національна платформа «Жінки за Мир».

Про це повідомила ініціатор створення штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Наша команда мобілізувала всі зусилля і можливості, і в усіх регіонах країни почали працювати оперативні штаби протидії пандемії коронавірусу. Платформа дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 створена і в Донецькій області для оперативного вирішення першочергових завдань. Перше – координація зусиль бізнесу, місцевої влади та меценатів для оперативної допомоги та реагування. Друге – моніторинг ситуації та інформування населення про запобіжні заходи. Третє – сприяння в зборі гуманітарної та медичної допомоги для літніх людей, соціально незахищених громадян», – зазначила народний депутат.

За словами Наталії Королевської, платформа дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 координуватиме збір гуманітарної та медичної допомоги, її доставку в регіон, а також цілодобово акумулюватиме оперативну інформацію щодо ситуації в області. Вже створена "гаряча лінія" координаційного штабу – звертатися потрібно за номером +38 (099) 669 48 99.

«Безумовно, те, як країна впорається з цим викликом – це завдання і відповідальність влади. Але крім тих важливих рішень, які мають бути прийняті на державному рівні, в кожній області, в кожному місті є люди, які потребують особливої ​​підтримки. В першу чергу – це літні громадяни, які під час пандемії опинилися в зоні ризику, також це багатодітні сім'ї, переселенці, люди соціально незахищених категорій. І, безумовно, медичний персонал, якому катастрофічно не вистачає засобів захисту, і які змушені працювати в зоні підвищеного ризику. Щоб ефективно скоординувати всі наявні можливості, залучити максимальну кількість меценатів та волонтерів, посилити підтримку людей, ми об'єднуємо зусилля представників бізнесу, місцевої влади, політичних та громадських організацій. Тільки разом ми зможемо захистити здоров'я людей і допомогти їм пережити цей складний час», – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 21 березня 2020
×
Приєднатися