Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Ми знаємо, як відновити вугільну промисловість та забезпечити шахтарям гідні зарплати

 Про це заявила народний депутат Наталія Королевська в ході робочого візиту в Торецьк Донецької області. Разом з лідером ОПОЗИЦІЙНОЇ  ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрієм Бойком вони відвідали шахту «Центральна» та обговорили проблеми вугільної промисловості з керівництвом та колективом підприємства.

«Вугільна промисловість - один із стовпів вітчизняної енергетики. Але за останні п'ять років влада фактично знищила всю вугільну галузь України. Відсутність державного фінансування та чіткої стратегії підтримки вітчизняних шахт, завищені ціни на електроенергію, закриття ринків - все це довело вугільну промисловість до критичного стану. Шахтарі змушені протестувати, введена блокада Донбасу, а в цей час уряд купує вугілля в Африці і Америці. Це нонсенс, коли наша країна забезпечує виплати зарплат шахтарям інших країн, у цей же час знищуючи вітчизняну вугільну галузь», - зазначила опозиційний політик.

Нардеп підкреслила, що зараз в Донбасі проходять одночасні акції протестів в декількох містах - страйкують працівники державних шахт в Селідово, Вугледарі, Гірському ... Основна причина страйків - величезні борги по зарплатам перед колективами шахт. 

«Шахтарі всієї країни втомилися миритися з несправедливістю і хаосом, в який їх завела влада яка йде. Все, що вони просять - повернути повагу до шахтарської праці, модернізувати шахти і зробити їх прибутковими, гарантувати безпеку роботи шахтарів і забезпечити їм гідні зарплати, які будуть виплачуватися без затримок. Всі ці кроки прописані в нашій програмі, і ми готові об'єднувати зусилля і діяти, щоб захистити інтереси шахтарів і всього Донбасу», - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 4 липня 2019
×
Приєднатися