Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Ми не голосували за бюджет на 2020 рік – він захищає інтереси МВФ, а не громадян нашої країни

Про це 14 листопада у коментарі журналістам заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Бюджет на 2020 рік від уряду Гончарука спрямований на продовження політики Кабінету міністрів Порошенка-Гройсмана, а не на захист людей. У прийнятому Бюджеті-2020 закладено всі попередні корупційні схеми, продовження розвалу медицини, освіти і системи пенсійного забезпечення України. 279 депутатів, які віддали свої голоси «за», зрадили людей, які обирали парламент у надії на мир, підвищення зарплат і пенсій, перегляд згубних для нашої країни тарифів і реформ. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ голосувала категорично проти цього бюджету, його прийняття - справжній злочин проти народу», – вважає парламентар.

На думку Наталії Королевської, прийнявши цей бюджет на 2020 рік, «279 депутатів просто вбили віру людей у завтрашній день і нормальне майбутнє для нашої країни, надію на мир, надію на підвищення зарплат і пенсій, надію на перегляд реформ медицини, освіти і пенсійної реформи ».

«Вчергове наша країна отримала бюджет бетонування бідності і розбудови військово-поліцейської держави з багатими чиновниками. Прем'єр Гончарук обіцяв, що головною у всіх рішеннях уряду буде людина, а політика країни буде людиноцентричною. Що ми побачили по факту? Прожитковий мінімум 72 долари, мінімальну пенсію 58 доларів, мінімальну зарплату 167 доларів, урізані субсидії, недофінансовані медицину та освіту. Тобто - продовження знущання над народом України, розпочате режимом Порошенка», – заявила Наталія Королевська.

За словами народного депутата, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ чітко показала урядові, де взяти додаткові 260 мільярдів гривень, щоб направити їх на підвищення соціальних стандартів і збільшення фінансування освіти та медицини, але жодна з понад 220 поправок до проекту бюджету монобільшістю врахована була.

«Ми чітко пояснили, за рахунок чого можна забезпечити вже у наступному році прожитковий мінімум розміром 5569 гривень, мінімальну пенсію розміром 4500 гривень, мінімальну зарплату розміром 7713 гривень; де взяти додаткові 22 мільярди на освіту і 30 мільярдів на медицину. За рахунок чого знизити тарифи і зберегти для людей субсидії. Але нову владу рівень життя людей не цікавить зовсім – вони продовжують працювати в інтересах МВФ, а не людей. На жаль, сьогодні вже можна говорити, що "турборежим" парламенту заводить Україну в круте піке. Ми закликаємо всіх політиків об'єднати наші зусилля і зробити все, щоб захистити людей, українські сім'ї і нашу країну», – зазначила Наталія Королевська.

Опубліковано: 14 листопада 2019
×
Приєднатися