Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Координаційний штаб на Донеччині працює за трьома напрямками - підтримка медицини, громадських ініціатив та соціальний захист громадян

У Донецькій області створено Координаційний штаб - платформу дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19. Представники штабу здійснюють реалізацію соціальних і гуманітарних проектів за трьома основними напрямками - підтримка медицини, захист соціально вразливих громадян і підтримка громадських ініціатив. Про це повідомила ініціатор створення штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Допомога літнім людям і соціально вразливим категоріям громадян

Розпочато програму забезпечення продуктовими наборами «Залишайтеся вдома!». Більш 10 000 ветеранів, пенсіонерів, людей з інвалідністю, малозабезпеченим сім'ям Маріуполя, Слов'янська, Лиману, Волновахи і Краматорська доставляють додому продуктові набори. Раніше щотижнева доставка більше 5000 буханок хліба літнім людям була організована у Слов'янську, Торецьку, Костянтинівці, Світлодарську, Волновасі, Авдіївці, Луганському, Новолуганському, Ясинуватському районі.

Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ також ініціювали виділення з бюджету м. Дружківки 600 тис. гривень на придбання продуктів харчування для соціально незахищених громадян.

Програма з доставки дров і вугілля ветеранам та одиноким пенсіонерам запущена в Маріуполі і Торецьку.

Забезпечення медицини та захист здоров'я громадян

За ініціативи депутатів місцевих від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у тісній співпраці з мерами міст, керівниками і депутатами місцевих рад вдалося домогтися виділення понад 17 млн ​​гривень на підтримку сфери охорони здоров'я та забезпечення захисту медпрацівників. Фінансову підтримку з бюджету отримають медустанови у Слов'янську, Лимані, Дружківці, Селидовому, Новогродівці, Костянтинівці, Покровському, Слов'янському та Мангушському районах.

У Костянтинівці для обласної інфекційної лікарні придбали апарат ШВЛ. В амбулаторії Ясинуватського району буде доставлено 50 спеціальних комбінезонів для лікарів, 50 респіраторів, 150 бахіл. У Слов'янську депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ забезпечили медичними масками співробітників трьох великих підприємств - міського комунального підприємства «АТП 052814», Слов'янського механічного заводу, кондитерської пекарні ТОВ «Джерело радості».

У населені пункти Донецької області організовано доставку понад 10 тисяч масок, 5 тисяч бахіл, 5 тисяч одноразових рукавичок, 1 тисячі одноразових халатів, 200 респіраторів, 5 тисяч антисептиків та інших засобів захисту. Також за підтримки соціально відповідальних підприємців у більшості міст області організовано підвезення медиків на роботу.

Підтримка громадських ініціатив та інформування громадян

Засоби індивідуального захисту - більше 6 тисяч медичних масок і більше 200 респіраторів, 10 тисяч рукавичок, 2 тисячі медичних халатів, 2 тисячі медичних шапочок і 4 тисячі бахіл, понад 200 л дезінфікуючих засобів передали на Донбас представниці Національної платформи «Жінки за Мир».

Опубліковано: 27 березня 2020
×
Приєднатися