Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ продовжує відновлювати інфраструктуру Донбасу

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відкриття тролейбусного маршруту Слов'янськ - Костянтинівка.

«Вперше за багато років тут, на Донеччині, реалізується масштабний інфраструктурний проект. Ми з'єднали тролейбусним маршрутом Костянтинівку, Дружківку з Краматорськом і Слов'янськом! Безумовно, це дуже важливо, тому що у прифронтовому регіоні люди змушені виживати і шукати роботу в усіх найближчих доступних містах. Через відсутність транспортного сполучення часто, щоб дістатися до найближчого міста, доводиться витрачати багато часу та коштів. І сьогодні, запустивши єдину гілку повідомлення від Слов'янська до Костянтинівки, ми повернули людям можливість жити, працювати і спілкуватися», - зазначила опозиційний політик.

Як підкреслила Наталія Королевська, запуск цього міжміського тролейбусного маршруту став можливим завдяки зусиллям депутатів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Реалізація таких важливих для всього регіону інфраструктурних проектів дозволить прискорити процес відновлення регіону і повернення миру на Схід країни. 

«За п'ять років перебування при владі представники режиму Порошенка не зробили жодного кроку до миру та відновлення регіону. І сьогодні ми об'єднуємо всі зусилля, щоб відновити зруйновану інфраструктуру Донбасу та повернути міста і села до нормального життя. Але перш за все потрібно зупинити війну і почати мирний дипломатичний процес. Для цього у нас є чіткий план-концепція, який передбачає виконання Мінських угод і проведення прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту. Це ті рішення, яких чекають жителі східних регіонів і заради яких ми об'єднуємося і діємо! Разом - обов'язково переможемо і відновимо український Донбас!» - резюмувала народний депутат.

Опубліковано: 10 липня 2019
×
Приєднатися