Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: До ініціатив Платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією долучилися мери міст, керівники і депутати місцевих рад

Представники Координаційного штабу – платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 в Донецькій області продовжують реалізацію трьох масштабних програм – підтримка медицини, соціальна допомога та громадські ініціативи. Про це повідомила ініціатор створення штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Робота здійснюється за такими основними напрямами:

  • Допомога літнім людям і соціально вразливим категоріям громадян

В рамках програми забезпечення продуктовими наборами «Залишайтеся вдома!» у Слов'янську в найближчі дні планується почати випікати безкоштовний хліб для роздачі ветеранам та одиноким людям. Раніше щотижнева доставка більше 5000 буханок хліба літнім людям була організована у Торецьку, Костянтинівці, Світлодарську, Волновасі, Авдіївці, Луганському, Новолуганському, Ясинуватському районі. А 10 000 ветеранів, пенсіонерам, людям з інвалідністю, малозабезпеченим сім'ям Маріуполя, Слов'янська, Лимана, Волновахи і Краматорська будуть доставлені продуктові набори.

  • Забезпечення медицини та захист здоров'я громадян

До ініціатив Платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 долучилися мери міст, керівники і депутати місцевих рад. Спільними зусиллями вдалося домогтися виділення 17 мільйонів гривень на підтримку сфери охорони здоров'я та забезпечення захисту медпрацівників.

В амбулаторії Ясинуватського району буде доставлено 50 спеціальних комбінезонів для лікарів, 50 респіраторів, 150 бахіл. У Слов'янську депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ забезпечили медичними масками співробітників трьох великих підприємств – міське комунальне підприємство "АТП 052814", Слов'янський механічний завод, кондитерську пекарню ТОВ "Джерело радості".

Раніше було організовано доставку понад 10 тисяч масок, 5 тисяч бахіл, 5 тисяч одноразових рукавичок, 1 тисячі одноразових халатів, 200 респіраторів, 5 тисяч антисептиків та інших засобів захисту в міста і райони «сірої зони» Донбасу.

У більшості міст області організовано підвезення медиків на роботу.

  • Підтримка громадських ініціатив та інформування громадян

Представниці Національної платформи «Жінки за Мир» з різних регіонів України передали до населених пунктів Донецької області засоби індивідуального захисту – понад 6 тисяч медичних масок і понад 200 респіраторів, 10 тисяч рукавичок, 2 тисячі медичних халатів, 2 тисячі медичних шапочок і 4 тисячі бахіл, більше 200 літрів дезінфекційних засобів.

Створено "гарячу лінію" координаційного штабу +38 (099) 669 48 99, яка координує збір допомоги, інформує громадян про запобіжні заходи і акумулює оперативну інформацію щодо ситуації в області.

«У цілодобовому режимі ми координуємо зусилля представників нашої політичної команди в Донецькій області, представників місцевої влади, бізнесу, громадськості та благодійних організацій, щоб максимально ефективно реалізувати наші ініціативи за трьома головними напрямами – підтримка медицини, соціальна допомога та громадські ініціативи. Тільки об'єднавши зусилля, ми зможемо захистити людей і мінімізувати наслідки пандемії», – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися