Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Діалог між громадянами України та Росії необхідний - взаєморозуміння між людьми прискорить і взаєморозуміння між політиками

Ініціатива організувати майданчик між громадянами України та Російської Федерації - необхідна і своєчасна. Такий діалог між народами і взаєморозуміння, яке може бути досягнуто в його рамках, прискорить і досягнення загальної конструктивної позиції між керівництвом двох країн. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Спільна ініціатива каналів провести телеміст між громадянами України та Російської Федерації - актуальна, своєчасна і необхідна. Людям нічого ділити - всі втомилися від політичного розбрату. Бажання миру - загальне для всіх і необхідно використовувати всі формати, які можуть сприяти його наближенню», - заявила Наталія Королевська.

За словами парламентарія, конкретні кроки на шляху до миру - завдання і обов'язок політиків обох країн, але прискорити процес досягнення взаєморозуміння між ними можуть саме люди.

«Ми всі розуміємо, що домовлятися про мир зобов'язані президенти країн і члени урядів, для цього ми запропонували наш план-концепцію, яка передбачає проведення прямих переговорів між Україною, РФ та представниками непідконтрольних територій, в рамках Мінських угод. Ми бачимо, що сьогодні такий рух до миру на державному рівні, як і останні п'ять років, - відсутній. Очевидно, що для цього немає політичної волі. А сформувати її можуть саме народи, які досягли взаєморозуміння між собою. Якщо в обох країнах буде сформований жорсткий громадський запит на мир і добросусідство, у керівництва наших країн не залишиться інших варіантів, крім як сісти за стіл переговорів і домовитися», - підкреслила опозиційний політик.

Опубліковано: 8 липня 2019
×
Приєднатися