Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Боротьба з бідністю і захист людей повинні стати головними пріоритетами нової стратегії соціальної політики в Україні

Про це в п'ятницю, 8 листопада, на виїзному засіданні парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні ми провели зустріч з керівництвом Харківської області, окремі засідання з найгостріших питань у сфері соціального захисту жителів області і всієї країни. Серед проблем, які потребують негайного вирішення, – величезна заборгованість із виплати зарплат, яка складає 3,2 млрд гривень, тіньова зайнятість, мізерні соціальні стандарти і відсутність належної державної підтримки найменш захищених категорій громадян – пенсіонерів, ветеранів, переселенців, людей з інвалідністю та сімей з дітьми», – зазначила парламентарій.

Наталія Королевська наголосила, що сьогодні потрібно припинити ті досліди та експерименти, які впродовж п'яти років ставила над людьми попередня влада, і закликала колег з різних фракцій розробити єдину стратегію розвитку соціальної політики в Україні.

«Ми повинні відкласти в сторону всі політичні розбіжності і на майданчику парламенту розробити та підтримати дорожню карту формування нової соціальної політики, головними пріоритетами якої стануть боротьба з бідністю і захист людей. Ми підготували пакет законопроектів і запропонували свій комплекс невідкладних заходів. Перше – зниження тарифів, реструктуризація заборгованості за послуги ЖКГ і автоматичне нарахування субсидій. Друге – підвищення пенсій, зарплат і соціальних стандартів. Третє – негайне погашення боргів по заробітній платі та боротьба з тіньовою зайнятістю. Четверте – виконання рішень Конституційного Суду і посилення соціального захисту ветеранів, чорнобильців, пенсіонерів-держслужбовців та інших вразливих категорій громадян. Ми будемо вимагати розглянути і підтримати наші ініціативи в парламенті та внести відповідні зміни до проекту Держбюджету на 2020 рік», – резюмувала народний депутат.

Опубліковано: 8 листопада 2019
×
Приєднатися