Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Більше тисячі жителів півдня Донбасу вийшли на мітинг проти фейкового опитування на виборах

У Маріуполі понад 1000 осіб вийшли на мітинг, щоб озвучити свою вимогу до влади - не вирішувати долю Донбасу без врахування думки його жителів. Саме так виглядає опитування, ініційоване Офісом президента, на якому розглядатимуть питання створення вільної економічної зони в Донбасі, при тому, що понад 500 тисяч його жителів, 

«Сьогодні більше тисячі осіб з півдня Донбасу зібралися у Маріуполі, щоб запитати владу: чому вона намагається вирішувати долю Донбасу, не питаючи думку людей, які живуть тут? Людей, які живуть шостий рік на війні, які пережили всі жахи бойових дій. Чому, позбавивши 500 тисяч жителів Донбасу права голосу, влада проводить сьогодні якесь фейкове опитування під час виборів, порушуючи Конституцію і закони України, намагаючись маніпулювати думкою суспільства? Найкраще опитування – це результати виборів. Треба дати людям право голосу, можливість піти на виборчі дільниці і чесно проголосувати, а не створювати видимість турботи про людей, проводячи незрозумілі опитування, результати яких ні до чого не зобов'язують», - заявила Наталія Королевська.

З її слів, дуже прикро, коли влада намагається обманути людей, що живуть на війні, позбавляючи їх права голосу, і при цьому маніпулювати майбутнім Донбасу.  

«Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТОРМИ - ЗА ЖИТТЯ разом з жителями Донбасу вимагає не проводити фейкових опитувань. Ми підготували програму реінтеграції Донбасу, ми підготували план повернення миру до України, підготували Антикризовий план відновлення економіки нашої країни. Ми готові брати на себе відповідальність за мирне майбутнє країни, за відновлення промисловості і економіки, за підтримку і захист людей. І ми вдячні жителям Донбасу і всієї України, за підтримку і віру в нашу спільну перемогу. Разом ми все обов'язково подолаємо!» - зазначила Наталія Королевська.

 

Опубліковано: 22 жовтня 2020
×
Приєднатися