Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Завдяки команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Донбас став на крок ближче до нормального водопостачання

16 вересня Верховна Рада підтримала проект Постанови №3835 «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням». Ухвалення цієї постанови стане першим кроком до відновлення безперебійного водопостачання Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Лимана, Мирнограда, Бахмута, Маріуполя, Покровська, Селидового, Святогірська та інших міст Донбасу. Про це повідомила одна з ініціаторок Постанови, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Питання водопостачання Донецької області вже багато років не зникає з місцевого порядку денного - зношений водогін, постійні прориви та один із найвищих в Україні тарифів на воду для людей. Ми неодноразово ставили це питання на рівні парламенту і уряду, але влада не робить нічого, щоб його вирішити. Минулого тижня разом з лідерами ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Донецької області – Павлом Придворовим в Слов'янську, Валерієм Слєсарєвим в Бахмуті, Олегом Азаровим в Костянтинівці, Володимиром Бандурою в Святогірську, Андрієм Перебийносом в Лимані, Світланою Фоміною в Краматорську, Ларисою Реввою в Мирнограді, Володимиром Клименко в Маріуполі, Олексієм Кормільцевим у Добропідлі – ми організували і провели форум «Вода Донбасу», де обговорили і прописали для уряду дорожню карту з вирішення питання водопостачання. За підсумками цієї зустрічі разом з народними депутатами ОП-ЗЖ ми зареєстрували відповідну Постанову у Верховній Раді», - зазначила Наталія Королевська.

Сьогодні депутати ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ домоглися від парламенту прийняття Постанови №3835, у якій викладені вимоги до Кабміну щодо виконання державної програми водозабезпечення мешканців Донбасу. Наступний крок - примусити уряд виконати всі вимоги, викладені у постанові, і забезпечити жителям Донбасу безперебійну подачу води.

«Понад 600 тисяч людей на Донбасі сьогодні не мають доступу до питної води, а чинна влада – і місцева, і центральна, не поспішає вирішувати це питання. В умовах продовження військового конфлікту і поширення пандемії коронавірусу така злочинна бездіяльність може обернутися справжньою катастрофою. Ми зробимо все, щоб домогтися від уряду виконання нашої постанови, і вимагаємо вже у цьому році забезпечити фінансування за рахунок держбюджету капітального ремонту та реконструкції об'єктів Другого Донецького водогону, а при плануванні держбюджету на 2021 рік передбачити фінансування в повному обсязі капітального ремонту всієї системи водопостачання на Донбасі. Разом з нашою великої командою лідерів ОП-ЗЖ Донеччини ми зробимо все, щоб люди більше не страждали від невігластва влади, а відчували себе впевнено і захищено у своїй країні!» - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися