Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Бюджетні кошти повинні йти на соціальний захист, підтримку економіки й захист здоров'я людей

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«В умовах протидії пандемії коронавірусу в Україні слід проводити дуже збалансовану політику соціального захисту, підтримки економічного блоку і захисту здоров'я людей. Ми вже десять днів вимагаємо від влади чіткого розуміння антикризових кроків, адже нинішня ситуація - не час для того, щоб приймати рішення за зачиненими дверима. Щоб вийти з кризи, потрібно об'єднати зусилля і прислухатися до рекомендацій і порад опозиції», - зазначила народний депутат.

Наталія Королевська наголосила, що карантин, різноманітні обмеження та заборони треба вводити розумно, адже Україна - найбідніша країна Європи. У людей майже не залишилося коштів для існування - соціологічні дослідження свідчать, що 60% українців не проживуть місяць на ті гроші, які у них залишилися. Тому, акцентує Наталія Королевська, уряду потрібно проводити дуже збалансовану політику соціального захисту, підтримки економічного блоку і, безумовно, захисту здоров'я людей.

«На це потрібно мобілізувати всі ресурси. Ми вимагаємо провести секвестр бюджету, виключити з нього всі другорядні статті витрат і направити кошти на три головні цілі - захист здоров'я людей, підтримку медицини та медичних працівників; підтримку людей, які потребують соціальної допомоги; підтримку самозайнятих людей, підприємців, бізнесу та національного виробника. Для цього потрібно мобілізувати всі ресурси і весь бюджет», – заявила Наталія Королевська.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися