Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Бюджет на 2021 рік Кабміну Шмигаля «забетонує» бідність і посилить соціально-економічну кризу в країні

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Проект бюджету на наступний рік - індикатор того, як за минулий рік змінилися підходи нової влади до управління державою. Вони дійсно змінилися, але не в кращу сторону, і цей провальний бюджет не рятують навіть гарні цифри, які вони намалювали в своїх презентаціях. Наприклад, 3,1 мільярда гривень передбачено на соціальний захист переселенців. Звучить переконливо, тільки переселенців уряд нарахував 169 тисяч, і прості математичні розрахунки показують, що максимум, на що можуть претендувати переселенці - це 1528 гривень на місяць. На соціальний захист чорнобильців виділено 2,6 мільярда гривень - це взагалі 120 гривень допомоги на місяць. Така ж ситуація з виплатами людям з інвалідністю - суми в 2,2 мільярда гривень вистачить, щоб виплачувати в місяць мізерну допомогу в 916 гривень на людину. Мінімальна пенсія з 1 січня підвищується всього на 57 гривень, а прожитковий мінімум - на 73 гривні. Але при цьому витрати на утримання влади підвищаться на 692 мільйони! Про що це говорить? Краще в 2021 році стануть жити представники влади, чиновники і держслужбовці, але точно не прості громадяни України», - зазначила народний депутат.

Також Наталія Королевська підкреслила, що більше 56% від дохідної частини бюджету будуть спрямовані на перекриття боргу перед іноземними кредиторами. Фактично - з кишені кожного громадянина нашої країни уряд примусово потягне за 15 тисяч гривень на погашення боргів режиму Порошенко і вже діючої влади.

«Цей бюджет ще більше «забетонує» бідність і посилить соціально-економічну кризу в країні. Уряд просто вирішив призначити українців бідними і за їх рахунок забезпечити збільшення витрат на армію, на дороги, на обслуговування державного боргу, на збільшення витрат на обслуговування органів влади і чиновників. За такий бездарний і антилюдяний проект бюджету уряд піти у відставку. Ми наполягаємо - парламент не має права приймати бюджет в такому вигляді!» - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися