Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Бюджет на 2020 рік повинен бути людиноцентричним!

Про це в п'ятницю, 20 вересня, на брифінгу в парламенті заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Проект Державного бюджету на 2020 рік не дає відповідей на ті питання, які люди задають при кожній зустрічі, – як вижити і пережити зиму з драконівськими тарифами, мізерними зарплатами та пенсіями. У проекті бюджету закладено фінансування на створення нових контролюючих органів, збільшення видатків на міністерства та відомства, витрати на неприйняту ще земельну реформу і маса інших сумнівних видатків. У той же час пенсія зросте лише на 3 долари, а прожитковий мінімум – на 1 долар. Недофінансовані медицина, освіта, соціальна сфера, а програма надання субсидій суттєво скорочена», – зазначила народний депутат.

За її словами, цей бюджет має бути кардинально переглянуто – з нього потрібно прибрати всі непершочергові витрати, застосувати реальні макропоказники і спрямувати закумульовані кошти на посилення соціального захисту людей. А це, тільки за попередніми підрахунками, близько 350 мільярдів гривень.

«Боротьба з бідністю не повинна перетворитися на боротьбу з бідними! Сьогодні потрібно захистити пенсіонерів, дітей, молодих мам, людей з інвалідністю, жителів тимчасово неконтрольованих територій, переселенців... Ми наполягаємо – пенсія не може бути нижчою за 4800 гривень, прожитковий мінімум – нижчим за 4800 гривень, мінімальна зарплата – нижчою за 7300 гривень. Ми підготували альтернативні пропозиції до бюджету і будемо добиватися, щоб вони були враховані. Бюджет на 2020 рік повинен бути людиноцентричним!» – наголосила Наталія Королевська.

Також політик виступила категорично проти скасування спрощеної системи оподаткування та верифікації державних соціальних послуг, яка торкнеться 12 мільйонів громадян.

Опубліковано: 20 вересня 2019
×
Приєднатися