Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: 21 липня - день, який може наблизити мир до України

Перемога ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на позачергових виборах 21 липня може стати днем, який наблизить мир в Україні. Про це, під час зустрічі з жителями Бахмута, Донецької області, сказала Наталія Королевська. В рамках робочої поїздки до Донецької області засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і народний депутат Наталія Королевська також представили кандидата від партії по 46 виборчому округу Федора Христенко.

«21 липня ми всі повинні піти на виборчі дільниці і проголосувати - за мир, за життя і за нового прем'єр-міністра Юрія Бойка. Це дуже важливий і відповідальний день - і для нас, і для Донбасу, і для всієї нашої країни. Саме цей день і ваша підтримка ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ можуть наблизити мир до України. Я впевнена, разом ми це зробимо і разом переможемо - за мир, за життя і за Донбас», - заявила Наталія Королевська.

У свою чергу, Юрій Бойко також закликав жителів 46 округу (а це - Бахмут, Лиман і Бахмутський район) підтримати на майбутніх виборах кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Федора Христенко.

«Він народився тут, він був тут весь цей час, він залишиться з вами, і буде захищати вас і ваші інтереси в парламенті. Для того щоб максимально швидко і ефективно реалізувати всі наші програмні цілі, а в першу чергу - це досягнення миру і зниження тарифів, до Верховної Ради повинна прийти велика команда миру, а це неможливо без вас. Тому ми просимо проголосувати 21 липня і за нашу партію, і за наших кандидатів у мажоритарних округах. Ми відчуваємо вашу підтримку і впевнені, що разом з вами ми обов'язково переможемо», - підкреслив Юрій Бойко.

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися