Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Напад на громадську приймальню партії в Харкові

О 3:40 ранку 27 червня в Харкові невідомі скоїли напад на громадську приймальню партії і народного депутата Юрія Бойка.

Спочатку група невідомих почала закидати будівлю кульками, наповненими речовиною, схожою на зеленку, які рикошетили, розбиваючись об асфальт. Потім войовничі молодчики підбігли до вікон і вхідних скляних дверей і одночасно почали бити залізними прутами. Зробивши свою брудну справу, зникли у невідомому напрямку. Розбито двері, пошкоджено стіни. Боягузлива і безглузда жорстокість.

Харківські опозиціонери за фактом події подали заяву до поліції. У партії зазначають, що ніякі провокації і погрози не залякають опозиціонерів. І як би не хотіли залякати людей ці найняті «тітушки» і лжепатріоти, «бажаного ефекту» дані провокаційні дії не справлять. Опозиційна політична сила буде відстоювати мир і припинення воєнних дій в Донбасі. А люди все бачать та розуміють і дадуть свою оцінку 21 липня.

Напередодні, 26 червня, в Харкові відкрилася громадська приймальня ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. На її відкриття приїхав Юрій Бойко. Сотні харків'ян прийшли на зустріч з народним депутатом. Головними питаннями були: коли закінчиться війна в Донбасі і чи є можливість знизити тарифи.

Опубліковано: 27 червня 2019
×
Приєднатися