Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Нам важлива кожна дитина: У Маріуполі опозиціонери організували екскурсію для дітей-сиріт

У рамках партійного проекту «Нам важлива кожна дитина» 13 лютого активісти міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відвідали дітей із обласної школи-інтернату №2. Роблять це вже не перший раз. У цей день організували екскурсію в міський музей поліції. Після цікавої екскурсії, всіх дітлахів пригостили солодощами та напоїли гарячим шоколадом.

"Сьогодні ми прийшли сюди, щоб провідати дітлахів, створити їм святкову атмосферу, адже з деякими із них ми добре знайомі. Після відвідин музею, хлопці поверталися в дуже гарному настрої. Хочеться, щоб в їх житті були тільки яскраві і світлі дні. Ми намагаємося якомога активніше залучати увагу дорослих до проблем дітей, які залишилися без піклування батьків. Адже кожна дитина має право на щасливе життя, радісне дитинство, і разом ми можемо багато чого для них зробити», - сказав член Політради партії Максим Ткач.

Він також зазначив що така благодійна акція стала можлива завдяки підтримці народного депутата, голови Донецької регіональної організації партії Наталії Королевської.

Опубліковано: 13 лютого 2020
×
Приєднатися