Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На сесії Запорізької міськради депутати від ОП-ЗЖ підтримали соціально важливі рішення

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Запорізькій міськраді на сесії 24 листопада у повному складі підтримала близько 60 рішень щодо збільшення фінансування проектів у сферах освіти, охорони здоров'я та житлово-комунального господарства.

Підбиваючи підсумки сесії, депутат міськради від ОП-ЗЖ Денис Сімаков зазначив, що депутатський корпус ухвалив важливі для життєдіяльності міста рішення.

«Сесія була дуже плідною. Приблизно 1,7 мільйона гривень виділили на сферу охорони здоров'я: виплату зарплати лікарям та медперсоналу, невідкладні енергозберігаючі роботи та придбання дизельних генераторів для міських лікарень. Було вирішено виділити 9 млн гривень на реконструкцію спортивного майданчика у школі №110; 9,8 млн гривень спрямовано на закупівлю технологічного, прального, холодильного обладнання, сучасних засобів навчання для навчальних закладів Запоріжжя. 45 млн гривень отримає КП «Запоріжелектротранс» для виплати зарплати працівникам, оплату комунальних послуг та паливно-мастильних матеріалів. Поліпшення життя людей – пріоритет роботи команди ОП-ЗЖ», – наголосив опозиціонер.

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися