Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Павла Придворова скоєно замах на вбивство

Ввечері 16 жовтня у дворі будинку №15 по вул. Богомольця скоєно замах на вбивство кандидата на посаду міського голови Слов'янська від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Павла Придворова.

Близько 18.00, коли Павло Придворов спілкувався з жителями прилеглих будинків, з під'їзду будинку вискочив невідомий, тримаючи в руці ніж, і намагався нанести їм удар кандидату ззаду. Павла Придворова врятувала швидка реакція самих жителів Слов'янська, які зуміли нейтралізувати нападника і затримати його до приїзду поліції. Порушено кримінальну справу за ст. 15, 115 КК України «замах на вбивство».

Донецька регіональна організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ звернулася до керівництва Національної поліції, Службі безпеки України, Центральної виборчої комісії з вимогою взяти ситуацію під свій контроль і зробити все від них залежне, щоб напередодні виборів до місцевих рад у Слов'янську не пролилася кров.

«Відмова в реєстрації, відкриття кримінальних справ, погрози кандидату, його близьким і членам команди – це ланки одного ланцюга. І робота на одну мету – не допустити найрейтинговішого кандидата до участі у виборах. Згідно з соціологічними дослідженнями, Павло Придворов є абсолютним лідером передвиборчих перегонів. І тепер його життя перебуває у серйозній небезпеці. Сьогодні сили, зацікавлені в продовженні війни і відсутності стабільності на Донбасі, перейшли Рубікон», – йдеться у заяві Донецької регіональної організації ОП-ЗЖ.

«Ми вимагаємо від керівництва Національної поліції ретельного і неупередженого розслідування ситуації. Зі свого боку ця ситуація вже взята під контроль кращими юристами нашої партії. Ми офіційно заявляємо: Павло Придворов буде продовжувати участь у виборчій кампанії. Нас не залякати. Перемога буде за нами!» – заявляють у ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 16 жовтня 2020
×
Приєднатися