Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

На партійну газету «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі оформили підписку близько 5 тисяч осіб

Газета «Життя Дніпра» виходить в Дніпрі третій рік. Видання висвітлює діяльність парторганізації «Опозиційноъ платформи - За життя» в регіоні і вже стало наймасовішим друкованим ЗМІ у місті.

З 2020 року у прихильників партії «Опозиційна платформа - За життя», а також у всіх бажаючих з'явилася можливість отримувати видання в поштові скриньки і вже майже 5 тисяч городян оформили підписку. Доставку газети організували самі партійці. І, звичайно ж, як і раніше особливою популярністю «Життя Дніпра» користується в інформаційних наметах на вулицях міста.

За словами керівника Дніпропетровської регіональної парторганізації «Опозиційною платформи - За життя» Геннадія Гуфмана, популярність газети в місті зростає. «Всупереч думці, що з появою сучасних технологій і гаджетів, друковані газети переживають занепад і про них скоро забудуть, наше видання живе і користується все більшою популярністю серед наших прихильників. В кожному номері є інформація про актуальні проекти Дніпровської міської організації партії «Опозиційної платформи - За життя», - зазначив Геннадій Гуфман.

«Люди різного віку підходять, беруть газети і зазначають, що їм дуже подобаються статті. Молоді мами радіють, що їхні діти або вони самі брали участь в якихось проектах партії «Опозиційна платформа - За життя» і про це написано в газеті. Для пенсіонерів ця газета - єдине друковане джерело інформації, адже її можна отримати безкоштовно», - розповідає Лариса Володимирівна, яка щодня роздає газету в інформаційному наметі.

Мешканка Центрального району Дніпра Ніна Данилівна вважає, що сучасні технології анітрохи не замінюють газету: «Телебачення, інтернет, газета - ці речі не замінюють один одного, а доповнюють. Те, що за газету «Життя Дніпра» не вимагають грошей - це щастя. У ній піднімаються важливі питання і знаходять на них відповіді! Важливо, що люди знають, де можна дізнатися правду...».

Оформити підписку на газету «Життя Дніпра» городяни можуть в інформаційних наметах парторганізації «Опозиційної платформи - За життя», а також по телефону.

Опубліковано: 14 лютого 2020
×
Приєднатися