Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Харківщині стартував проект «Крок за кроком – по рідній землі»

21 вересня актив Харківської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ побував на Ізюмщині.

«Ця зустріч дала старт новому проекту, в ході якого ми будемо відвідувати різні куточки Слобожанщини, щоб вирішувати злободенні проблеми жителів. Сьогодні наша зустріч проходить в знакові дні – Міжнародний день миру, свято Різдва Пресвятої Богородиці і дні, коли жителі відзначають 76-у річницю визволення області від нацистів», – розповіла керівник громадської приймальні парторганізації і народного депутата Юрія Бойка Ірина Хижняк.

Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і Національної платформи «Жінки за Мир» взяли участь у Молебні за мир в Україні перед чудотворною Піщанською іконою Богоматері в Свято-Вознесенському кафедральному соборі Ізюмської та Куп'янської єпархії.

Після цього учасники акції поклали квіти до меморіального комплексу на горі Кременець і вшанували пам'ять воїнів, загиблих в одній із найзапекліших битв – «Барвінківському котлі». Тоді втрати радянських військ в боях за Харківщину склали близько 300 тисяч людей.

«Збереження пам'яті про загиблих під час визволення нашої Вітчизни від німецьких загарбників, робота з відновлення миру в Україні – це основоположні завдання, прописані в Програмі нашої політичної сили. Кому як не жителям нашої області знати, якою ціною кувалася Перемога у тій страшній війні, якою є ціна миру», – наголосив заступник керівника регіональної парторганізації Олександр Дорожко.

Харківські опозиціонери прийняли рішення: власними силами і силами громадськості відновити і облаштувати пам'ятники воїнам-визволителям.

«Не можна допустити, щоб піднімаючись зруйнованими сходами, наші ветерани вибирали місце, щоб не впасти, бачили клумби, що заросли бур'янами. Повага до власної історії та подвигу дідів і батьків – святий обов'язок наших сучасників», – підкреслив Олександр Дорожко.

Опубліковано: 22 вересня 2019
×
Приєднатися