Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Харківщині стартував новий проект «Поговоримо про життя «без купюр»

Першим гостем, який прийшов на зустріч до харківської громадської приймальні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і народного депутата Юрія Бойка, був заслужений юрист, почесний адвокат України Юхим Голянд.

На Харківщині Юхим Голянд особистість легендарна. 52 роки він є адвокатом Харківської обласної колегії адвокатів (ХОКА), довгі роки – членом Президії ХОКА, очолював Харківську обласну кваліфікаційну комісію адвокатури. Голова Ради Старійшин при Раді адвокатів Харківської області, член Ради старійшин адвокатів України.

За багаторічну адвокатську діяльність в області права нагороджений почесним знаком Вищої ради юстиції, почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», багаторазовий лауреат рейтингу «Харків'янин року», лауреат всеукраїнського конкурсу «Ділова людина України», відзначений іншими нагородами.

Питання від учасників зустрічі найрізноманітніші – починаючи від спеціалізованих: які були найбільш цікаві випадки в його адвокатській практиці, що за останні роки змінилося в юридичній системі, про роботу правоохоронних органів до політичних змін в Україні, його ставлення до судової реформи.

Особливо цікавим було обговорення таких людських якостей як совість і мораль, що відбувається з людьми, коли вони приходять до влади.

«Людина володіє двома дивовижними якостями, що дозволяють здійснювати персональне лідерство – уява, або наша мрія, і совісність – наші моральні якості. Уява дозволяє побачити закладені в нас потенційні можливості, а совість забезпечує правильне розуміння універсальних законів і принципів, а також персональних правил і життєвих орієнтирів. Такий принцип повинен лежати в основі життя кожної людини, незалежно від рангів і звань, в основі діяльності будь-якої політичної сили, ну і, звісно, вищих ешелонів влади», – сказав Юхим Голянд.

Як зазначила керівник громадської приймальні Ірина Хижняк, життєвий і професійний досвід таких гостей як Юхим Голянд – безцінний.

«Я вірю, що новий проект «Поговоримо про життя «без купюр», ініційований громадською приймальнею, стане тим інтелектуальним майданчиком, який об'єднає людей. Адже сьогодні дуже багатьом людям не вистачає ось такого яскравого інтелектуального спілкування, багато хто хоче розуміти, що ж сьогодні відбувається в нашому суспільстві, політиці, яке майбутнє у нас з вами, у нашої країни», – зазначила Ірина Хижняк.

Опубліковано: 20 вересня 2019
×
Приєднатися