Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині у Соледарі опозиціонери вимагають перегляду економічно необґрунтованих тарифів на ЖК-послуги

У Соледарі на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з жителями громади вимагають від місцевої влади перегляду у бік зниження завищених тарифів на водопостачання та водовідведення, а також утримання будинків та прибудинкової території.

«Ще у серпні разом з експертами ми проаналізували механізм тарифоутворення та дійшли висновку, що вони економічно необґрунтовані. Крім того, згідно з законодавством, тариф на утримання багатоквартирних будинків розраховується та затверджується не органом місцевого самоврядування, а на підставі договору з надавачем такої послуги. Тобто при затвердженні свого рішення виконком Соледарської міськради перевищив повноваження. Разом із жителями громади буквально на кожній сесії міськради ми намагаємось довести керівництву громади, що різке підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення – майже на 50% – невиправдане. Соледарці не повинні латати фінансові діри водоканалу і платити за кричущу безгосподарність, непередбачливість та некомпетентність керівництва громади», – повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ у Соледарській міськраді Олександр Степаненко.

За його словами, переважна більшість людей старшого віку Соледарської громади просто не в змозі оплачувати занадто високі тарифи на житлово-комунальні послуги. Така політика керівництва ОТГ, особливо у період епідемії коронавірусу, створює нестерпні умови життя для людей.

Опубліковано: 11 листопада 2021
×
Приєднатися