Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині в Лимані опозиціонери виступили на підтримку медиків

В Лимані на Донеччині депутати міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ виступили із закликом до влади підтримати медичні установи і медиків, які сьогодні знаходяться на передовій боротьби з новою хвилею пандемії коронавіруса. Про це заявив голова фракції ОП-ЗЖ в Лиманській міськраді Андрій Перебийніс.

«Як і півтора роки тому, ми знову бачимо безпорадність влади в боротьбі з епідемією. У лікарнях знову не вистачає ліжко-місць для хворих на коронавірус, відсутній в достатку медичний кисень для тяжкохворих, а медики відчувають колосальне навантаження. Тому ми як депутати не можемо залишатися осторонь, на найближчу сесію міської ради разом з командою підготували проект звернення до Верховної ради та Кабінету міністрів про необхідність збільшення фінансування медицини та підтримки медичних працівників в умовах епідемії», - заявив опозиціонер.

Він зазначив, що депутати закликають владу переглянути проект держбюджету, виділити місцевим бюджетам необхідні кошти для фінансування лікарень, забезпечити їх всіма необхідними ресурсами і медикаментами.

«За весь час з початку епідемії ми не раз переконували владу і будемо продовжувати це робити, що необхідно підтримати і захистити наших медиків, виплатити всі існуючі борги перед ними, підвищити заробітну плату лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу. Тільки так, ми зможемо подолати епідемію і врятувати життя сотень тисяч українців», - зазначив Андрій Перебийніс.

За його словами, з початку пандемії на території Лиманської громади зареєстровано 3155 випадків захворювання COVID-19. На сьогодні міська лікарня в Лимані вже переповнена, людей доводиться відправляти за десятки кілометрів в сусідні міста, а це дуже великий ризик для життя важких пацієнтів.

Опубліковано: 21 жовтня 2021
×
Приєднатися