Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині в Краматорську опозиціонери допомогли встановити пандус в багатоквартирному будинку

У Краматорську на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ допомогли встановити пандус в багатоквартирному будинку для молодого переселенця з Донецька з першою групою інвалідності.

Раніше, переселенець Максим Михайлишин звернувся в соціальних мережах до депутата від ОП-ЗЖ Слов'янської міської ради Анастасії Петренко з проханням допомогти встановити пандус в під'їзді будинку, де він проживає. Через серйозну травму хребта молода людина прикута до інвалідного візка. Щоб потрапити на вулицю, була необхідна допомога чотирьох чоловік. Довгий час Максим безрезультатно намагався вирішити проблему, звертаючись до різних інстанцій.

До вирішення проблеми відразу підключилися і депутати від ОП-ЗЖ Краматорської міської ради Марія Голуб і Дмитро Литвинов. Завдяки спільним зусиллям, був виготовлений спеціальний відкидний пандус.

«На сьогоднішній день відсутність пандусів і спеціальних з'їздів є буквально нездоланною перешкодою для пересування маломобільних груп населення, а також для молодих мам, яким складно постійно спускати коляски зі сходів. Ця проблема особливо гостро стоїть в будинках старої забудови. Тому сьогодні дуже важливо, щоб наші міста ставали безбар'єрними, а люди з інвалідністю відчували себе рівноправними громадянами. Наша команда ОП-ЗЖ продовжує працювати, допомагаючи людям вирішувати їхні нагальні питання», - зазначила Анастасія Петренко.

Опубліковано: 24 вересня 2021
×
Приєднатися