Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині у Костянтинівці ОП-ЗЖ ініціювала створення муніципальної варти

У Костянтинівці на Донеччині під час сесії міськради депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ініціювали створення комунального підприємства, яке буде здійснювати охорону громадського порядку на території громади. Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ у Костянтинівській міській раді Леонід Єфремов.

«Посилення ролі місцевого самоврядування в охороні громадського порядку є однією з важливих умов децентралізації. Тому під час сесії ми ініціювали створення власної муніципальної варти, яка діятиме на території громади. Її співробітники спільним з поліцією патрулюватимуть вулиці, охоронятимуть комунальне майно й підприємства, виявляти факти порушення благоустрою, складання актів, протоколів про адміністративну відповідальність про порушення законодавства», – зазначив Леонід Єфремов.

З його слів, створення муніципальної варти також збільшить додаткові робочі місця для костянтинівців.

«Для початку роботи нового комунального підприємства планується виділити з бюджету громади 250 тисяч гривень. Гроші будуть спрямовані на реєстрацію підприємства, найму в штат необхідної кількості співробітників. Така служба дуже потрібна Костянтинівці, її створення дозволить більш ефективно забезпечувати цілодобову громадську безпеку на вулицях міста, зробить нашу громаду більш комфортною для життя», – підкреслив керівник фракції ОП-ЗЖ у Костянтинівській міськраді.

 

Опубліковано: 3 вересня 2021
×
Приєднатися