Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині в Добропіллі ОП-ЗЖ підтримала шахтарів і вимагає погашення боргів по зарплаті

У Добропіллі на Донеччині гірники шахт «Добропільська» і «Алмазна» ДП «Добропіллявугілля-видобуток» вийшли на акцію протесту через заборгованість із зарплати. Вимоги вугільників підтримали і депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» в Добропільській міськраді. Про це повідомив координатор ОП-ЗЖ в Добропіллі Олексій Кормільцев.

«Шахтарі вимагають погашення в повному обсязі заборгованості із зарплати. Гірники вже оголосили про готовність повністю призупинити роботу і відвантаження вугілля, якщо їм не виплатять гроші. Тому ми вимагаємо від влади припинити знущатися над людьми, повністю погасити існуючу заборгованість із зарплати на всіх вугільних підприємствах Донеччини. Ми повинні зробити все необхідне, щоб підтримати шахтарів і їх сім'ї, забезпечити стабільну роботу державних вугледобувних підприємств України», - заявив Олексій Кормільцев.

За його словами, заборгованість по заробітній платі перед гірниками шахт «Добропільська» і «Алмазна» ДП «Добропіллявугілля-видобуток» складає понад 30 млн гривень.

«Фракція ОП-ЗЖ зареєструвала в парламенті законопроект 5891-1, який передбачає коригування держбюджету з метою виділення 2,4 млрд. грн до кінця року для стабілізації роботи державних вугледобувних підприємств. Це не перша законодавча ініціатива опозиції, спрямована на поліпшення умов життя гірників», - зазначив координатор ОП-ЗЖ в Добропіллі.

Нагадаємо, борг із зарплати перед працівниками державних вугледобувних підприємств вже перевищив 2 млрд грн. Це половина від загального зарплатної заборгованості на економічно активних підприємствах України.

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися