Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччинi y Бахмуті депутати від ОП-ЗЖ обговорили формування бюджету громади на 2022 рік

13 жовтня в Бахмуті на Донеччині відбулося засідання фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в міській раді. Депутати обговорили формування бюджету громади на 2022 рік, а також підготовку до проведення звітної кампанії за рік роботи в місцевій раді. Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ в Бахмутській міській раді Валерій Слєсарєв.

"За кожним рядком в бюджеті стоять реальні прохання людей, їх потреби. Тому наші депутати вже на найближчих профільних комісіях озвучать ті пропозиції, внесення яких до бюджету громади ми будемо домагатися. Це і ремонт житлової інфраструктури, асфальтування прибудинкової території, заміна водопровідних мереж, а також тепломодернізація будинків і придбання контейнерів для сортування сміття. Молоді батьки просять наших депутатів допомогти їм в установці на подвір'ях дитячих і спортивних майданчиків. Пропозицій справді багато, і ми будемо домагатися їх фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету", – резюмував Валерій Слєсарєв.

За словами голови фракції ОП-ЗЖ, вкрай важливо на цьому етапі домогтися того, щоб всі запити опозиціонерів, які були сформовані на основі звернень жителів, були внесені в фінальну версію головного кошторису громади і в програму соціально-економічного розвитку на 2022 рік.

Він також додав, що під час засідання фракції, депутати від ОП-ЗЖ обговорили графік проведення звітів за перший рік роботи перед людьми на своїх виборчих округах.

 

 

 

Опубліковано: 13 жовтня 2021
×
Приєднатися