Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині партійці ОП-ЗЖ організували FAMILY FEST

На Донеччині в селищі Жовтневому відбулося сімейне свято «Гуляємо всією родиною». Захід провели за сприяння Краматорської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і народного депутата України Наталії Королевської.

Святкове дійство тривало до самого вечора. На фестиваль прийшли цілими сім'ями. Програма заходу була насиченою. Дітвору очікували майстер-класи та ігри з аніматорами. Серед розваг - аквагрим, шоу мильних бульбашок, дитяча дискотека, різні конкурси. Також під час свята активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ роздавали повітряні кульки та смаколики. Розважальну частину заходу доповнили танцювальний флешмоб та виступ колективів художньої самодіяльності.

«Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекали такого свята, нам все сподобалося. Чого ми тільки не робили - і танцювали, і малювали, і стрибали і співали. Було справді здорово. Дякую ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ за організацію свята та турботу про сільських дітей», - розповіла житель селища Олена.

«У міських дітей набагато більше можливостей весело і пізнавально провести літо. А дітлахам із сіл і селищ це зробити важче. Тому ми вирішили організувати свято саме в селі. Наш фестиваль покликаний нагадати, як важливо проводити більше часу разом з близькими, зі своєю сім'єю. Партійці дуже хотіли, щоб хлопці та дівчата провели цей час зі своїми батьками, отримали задоволення. Думаю, що у нас це вийшло. Місцеві жителі дуже дякували за організацію свята. У наших планах до кінця літа провести подібні фестивалі і в інших населених пунктах», - розповіла депутат міської ради, представник Краматорської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Світлана Фоміна.

Вона також додала, що FAMILY FEST відбувся за підтримки голови Донецької регіональної організації ОП-ЗЖ Наталії Королевської. Всі переможці конкурсів отримали від Наталії Королевської вітальні грамоти.

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися