Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині опозиціонери ініціювали створення комунальних автобусних маршрутів для мешканців Маріупольського району

У Маріупольському районі (Донецька область) депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ ініціювали створення комунальних маршрутів громадського транспорту для мешканців населених пунктів Агробаза, Бердянське, Шевченко, Приміське. Про це повідомив депутат від ОП-ЗЖ Маріупольської райради Олексій Попов.

«Рік тому ці населені пункти приєднали до новоствореної Маріупольської громади. І одразу ж постало питання про транспортне сполучення між селами та центром ОТГ Маріуполем. На сьогодні жителі змушені платити за проїзд від 36 до 46 гривень на день, а це від 720 до 920 гривень на місяць.

Пасажирські перевезення здійснюють виключно приватні підприємства, тому мешканці Агробази, Бердянського, Шевченка, Приміського буквально відразу почали звертатися до керівництва громади з проханням вирішити проблему з транспортним сполученням: організувати додаткові комунальні автобусні маршрути, внести зміни до графіку їхнього руху, а також встановити адекватний тариф на проїзд у громадському транспорті», – розповів про ситуацію Олексій Попов.

За його словами, керівництво Маріупольської ОТГ проігнорувало звернення громадян, внаслідок чого мешканці були змушені вийти на мітинг протесту з вимогою негайно вирішити питання з транспортним сполученням.

«Наша команда підтримала людей, разом з ними ми організували збір підписів та підготовку депутатських звернень та запитів до керівництва громади, Маріупольської райради, а також Донецької обласної ВЦА з метою організації для мешканців комунальних маршрутів з єдиним у громаді тарифом. Вирішення такого гострого соціального питання допоможе знизити фінансове навантаження на бюджет кожної сім'ї. Ми продовжуємо працювати на користь людей та захищати їхні права», – наголосив керівник фракції ОП-ЗЖ у Маріупольській райраді Віталій Іщенко.

 

Опубліковано: 14 січня 2022
×
Приєднатися