Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині ОП-ЗЖ разом з жителями Нікольського домоглася повної заборони на видобуток цирконію на території Маріупольського району

На Донеччині завдяки стійкій і послідовній позиції депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Нікольській селищній раді і Маріупольського району, правозахисників та екологів вдалося домогтися остаточного виключення Азовського родовища з переліку перспективних ділянок для розробки цирконію. Тепер це заборонено законом України. Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ в Нікольській селищній раді Павло Азаров.

«Разом з мешканцями Бойового, Мангуша, Республіки, Маріуполя, представниками громадських організацій, волонтерами та екологічними активістами, ми домоглися повної заборони на видобуток цирконію на території Маріупольського району. Верховна Рада прийняла закон, який повністю забороняє розвідувальні, дослідні роботи, безпосередній видобуток цирконію. Це наша спільна перемога, робота команди, яка всі ці місяці робила все, щоб захистити людей», - повідомив Павло Азаров.

За його словами, розробка кар'єру спочатку планувалася з грубими порушеннями законодавства України. Ділянка була виставлена на тендер без узгодження з Микільською громадою і без проведення громадських слухань. Видобуток цирконію могла призвести до екологічної катастрофи на півдні Донецької та частини Запорізької областей.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися